סופרוויז'ן והנחייה

למידה מתמדת היא תנאי הכרחי להתפתחות אישית ומקצועית. כמי שלא מפסיקה ללמוד לרגע (כן כן, גם כיום), אני רואה את הערך הן בלמידה אישית והן בקבוצתית. לימוד בקבוצה הוא כלי עצמתי, משקף ומחזק, וגם… מאפשר השתתפות בעלות נמוכה יחסית. כסופרווייזרית מוסמכת אני מדריכה, באופן קבוצתי ופרטני, קבוצות קטנות אותן אני מנהלת בתפיסת עולם הוליסטית, הרואה באדם באשר הוא אדם – יצירה שלמה.

תהליך המאפשר למתאמן המשתתף בקבוצה להתקדם אל מטרתו האישית במסגרת קבוצה קטנה, אינטימית ומעצימה המשמשת כמו "חדר מראות". הקבוצה מסייעת למשתתפים בה לפתח את יכולתם לשנות את מצבם סביב התמודדות עם מטרה, בעיה, אתגר אישי, ומימוש עצמי.
תחושה של תקיעות, של פוטנציאל שלא בא לידי מימוש, של הרגשה שהחיים חולפים ... ואני לא לוקח בהם חלק. כל אחד מאתנו חווה מעת לעת את הצורך לשנות עבודה, בין אם מתוך בחירה, לקידום ולהתפתחות,   ובין אם כתוצאה מפיטורים, ונתקל בשאלה המלחיצה – איך עושים זאת... איך מוצאים עבודה בשוק תחרותי, דינאמי, צעיר?
אימון למאמנים להתפתחות מקצועית באופן קבוצתי או אישי. מובילה תהליכים לחיזוק ולשיפור מיומנויות מקצועות. כמאמנת בכירה, ליוויתי עשרות מאמנים בדרכם המקצועית, תוך מתן כלים מעשיים ותהליך התבוננות אישית, מעשיר ומעצים.
sdfsdf