המלצות

 אימון אישי

"שלום שירה, אני רוצה שוב להודות לך על עשרת המפגשים הטובים והעוצמתיים שקיימנו, במהלכם גיליתי הרבה דברים על עצמי. אני רוצה לשבח את מקצועיותך, את גישתך האנושית, הסבלנות שלך, ובעיקר האישיות שלך, אותה את מביאה אל תוך האימון באופן מוחלט לדעתי, ולא מאפשרת לשום הפרעה חיצונית שהיא להופיע שם. אני חושב שמאמן יכול להיות רק אדם שיש לו את זה, יכולות מעבר למה שנלמד בקורסים. לך יש את זה ובגדול, אני שמח שזכיתי לפגוש אותם ואותך. הרבה הצלחה בהמשך דרכך ואין ספק דרכינו עוד יצטלבו. בברכת שבוע טוב, אדריאן לוינגר".


"שירה, הארת לי את הדרך, כמו נר בעלטה. תודה! ניצה מרבאום".


"שירה יקרה, תודה לך על ההכלה והקבלה, את עוטפת את הכל באהבה ובסובלנות. זו הייתה לי זכות להכירך. בשבילי – את אישיות מיוחדת ושלמה. תודה על הכוונתך ועצותייך, על זריקות העידוד. זה היה תהליך מעצים.
גלית כפיר".


"התהליך נתן לי כלים לזהות דפוסי מחשבה שמעכבים אותי, לפעול ממקום שער לצרכים ולרצונות שלי ולדעת שאוכל גם להתמודד עם קשיים ופחדים. התהליך היה מחזק ומהנה, שפך אור על דברים שאולי הייתי מודעת אבל אף פעם לא קיבלו תשומת לב. אחרי האימון אשים לב מתי אני פועלת בצורה אוטומטית, אשאל את עצמי מה אני רוצה, כדי להישאר עניינית ולא סוערת מול המצבים השונים ש ל החיים. במפגשים אתך שירה אהבתי את ההקשבה האבסולותית שלך יצאתי מהמפגשים איתך חזקה יותר ואופטימית. סנדרה".

קרא עוד המלצות בנושא אימון אישי

 


סופרויז'ן – אימון אישי בקבוצה

"שירה יקרה,
את שירה – את, שיר השירים.
הבאת לשולחן מקצועיות, ניסיון רב, דיון בסוגיות אימוניות שקבלו טיפול מקצועי מזוויות שונות.
פתיחות וגמישות, עם עמוד שדרה יציב ואיתן. אווירה נהדרת, נדיבות, הקשבה, ויכוח בריא ועוד ועוד…
מודים לך על הליווי, מודים לך על היותך בבחינת "נאה דורש – נאה מקיים", מדגימה בהוויתך ובאישיותך את הערכים האוניברסליים אחד לאחד.

מאחלים לך שתמיד יהיו ידייך מלאות בעשייה, במימוש עצמי, בהגשמת משאלות ליבך,

וכל זאת בבריאות איתנה."

בהערכה רבה וידידות, מכולנו – ענבל, עודד, גל, אסנת ומיקי. קבוצת סופרויז'ן, בי"ס לאימון – לוגוס.

 

"הקבוצה היתה עבורי מקום בטוח ומקור תמיכה. עיקר תרומתה מבחינתי היה בשיתוף. למדתי רבות ממקרים שהבנות האחרות הביאו, מן הדילמות שלהן ומן השיח שהתפתח בעקבות זה.
תרומה נוספת היתה העמקה בנושאים שכל אחת הביאה ממקורות שונים. מקור העשרה נהדר.
את, שירה, עבדת לי מצויין. הגישה שלך, הנועם שלך, הישירות שלך, האמת שתמיד נאמרת בדרך הנכונה ובמקום הנכון, הרקע המקצועי שלך, הדוגמאות שאת נותנת, היכולת שלך להביא את עצמך ומעל הכל המקצועיות שלך.
תודה רבה לך, נהניתי מהתהליך האישי כמו גם הקבוצתי ומחכה לפגישותינו הבאות, אני ממשיכה ללמוד ממך! נטע גילון".


"שירה יקרה, אני יודעת שמשוב הוא מתנה, אני יודעת שמשוב זה לא מחמאות, אני יודעת שמשוב אמור להיות כזה המלמד את מקבל המשוב משהו שהוא לא יודע, משהו מעצים, ענייני.
אני אפילו יודעת שיש להשתמש במשוב במסרי אני. ואף על פי כן, רוצה אני שתדעי, כי היית לי מורת דרך. היום, כשאני כותבת את הדברים, ומתבוננת על התהליך שעברתי איתך, ברור לי שבמקצועיות ראויה לקנאה, אמנתי אותי. כיוונת אותי אל עצמי. תודה! גילת סיון".


"אני מאוד אוהב את הגישה הבינאישית שלך, הפתיחות, ההתעניינות האמיתית בעולמנו. ניכר שאת אשת מקצוע ממדרגה ראשונה ולי אישית זה חשוב ללמוד ממישהו שהוא אותנטי ומסוגל להעיד על דבריו מתוך ניסיון ולא תיאוריה.
אהבתי מאוד שאת לא חוסכת מאתנו ביקורת, לא מרפה כאשר נראה שעוד לא נגענו בנקודה ומאפשרת לנו גם להבחין מתי הרגשות שלנו מנהלים אותנו.
אני מנסה עדיין לאמץ לליבי רבות מהשאלות ששאלת, יש לך סגנון חודר וחד מאוד כך שקשה מאוד להתחמק בתשובות כאשר את שואלת שאלות.
אני מודה לך מאוד על הדרך הנפלאה שעברתי איתך.
את מהווה עבורי מודל למאמן טוב . אורן שמול".

קרא עוד המלצות בנושא סופרויז'ן


ייעוץ/אימון ארגוני/ניהולי

"שירה, תודה רבה על המשוב ובעיקר על האופן בו העברת אותו. נהניתי מאוד גם מהשיחה הראשונה בה הצלחתי להפתיע את עצמי עד כמה בחופשיות אני יכול לדבר על הדברים שמקשים עלי את היום יום ואת אופן ההתמודדות שלי, וחיכיתי לשיחת ההמשך בה תוכלי לחבר את הפרטים והנקודות לשלם. וגם אם לא הכל מתיישב לי במקום עדיין וגם אם לחלק מהדברים אולי יש הסבר רציונאלי עובדתי, אלו הדברים עלי להשקיע ולעבוד עליהם. אולי היה נראה שאני קצת נרתע מהמשוב או לא מקבל, אבל בראי השבועיים שחלפו, אני מרגיש איך זה מתיישב כבר ובשיחות שאני מקיים עם עמיתים, אני חושב על המשוב הזה.
אז שוב, תודה רבה על ההשקעה באיסוף הנתונים והניתוח ובעיקר תודה על האופן הנעים, המקצועי והמאוזן בו העברת את זה. דן דורון".


"Shira is one of the best there are. She is what you call a ‘well rounded’ HR executive. She has a good balance of relevant experience, high intelligence, maturity, very high emotional quality and she does great as the spokesperson of the organization.
If there is someone that can get along with all three of you, it is Shira. I’d be happy to speak with you after you meet with her
Best,
Yuval".


"האימון עזר לי לעבור שינוי מחשבתי, ממקום של מערבולת, ביצועיסטיות, תגובתיות, מעבר למקום בוגר יותר, שקול, שלם, מכיל. מערכת היחסים עם שותפי העבודה נמצאת כיום במצב אחר ממה שהיה לפני האימון; יחסים טובים, סומכים עליה, על הידע והמשענת שהיא מביאה".

קרא עוד המלצות בנושא ייעוץ/אימון ארגוני/ניהולי

sdfsdf