המלצות בנושא אימון אישי​

באהבה ובהוקרה, שולמית

"מילים באמת לא יספיקו לבטא את הערכתי ותודתי, עברתי איתך תהליך מדהים של זיהוי עצמי ,זיהוי ערכיי ,חיזוק הביטחון העצמי שלי, הכרה ביכולות שלי ובכישוריי וזיהוי רצונותיי, הקשבה לקולות הפנימיים, בדיקתם ונטרולם בהתאם לרצונותיי. הארת את עיניי בהרבה סיטואציות והוספת כלים להמשך הדרך הרבה משפטים שנאמרו על ידך הישארו חקוקים וימשיכו ללוות אותי בחיי: "דאגה לא מועילה, חשבי במה את יכולה לסייע", "אפשר להתלבט 100 שנה הרעיון הוא לנסות ולא לתת לפחד לחסום אותנו"….(חשבי על הוצאת ספר-אמרות שירה שם הספר יזקף לזכותי חחחח)… בתהליך של 15 מפגשים צמחתי כמו שלא צמחתי בכל העשור האחרון שלי ועברתי הרבה תהליכים לפני שפגשתי אותך. ההנחיה המובנת שלך, הניתוב להכרה בזהותי ובערכיי, האמון שנסכת בי, ההקשבה ההכלה והאמפטיה שלך, העידוד והערכה שגילית כלפיי, החמימות בה קיבלת אותי בכל מפגש-התייחסות חמה ומכבדת. מודה לך מקרב לב על ליווי לדרך של העצמה וצמיחה".

נעמה

"אחרי שנים בלופ של עבודה בתחום שאני בספק אם בחרתי בו, או התגלגלתי אליו, וחיים עם ענן שחור וכבד שמרחף לי מעל הראש של אי סיום לימודים וספק אם יש בי כוחות לעמוד מול כיתה ולנהל שיעור. החלטתי בפעם העשירית בערך, שאני מסיימת את התואר הזה. לא ידעתי ולא שיערתי, אבל נכנסתי לתהליך שינוי מהותי לחיי. בזכות האימון גזרתי את המשימות הענקיות למטלות ברות ביצוע. המפגשים השבועיים נתנו לי כוח ומוטיבציה לייצר תוצאות, להקשיב ללב ולראשונה בחיי לעשות בלי לחשוב על התוצאה המיידית, אלא על התוצאה בתווך הארוך. התובנות מתהליך האימון נשמעות כאוסף של קלישאות, אבל אני אגיד אותם: ללכת עם הלב…אין דבר העומד בפני הרצון…קיבלתי כוח להעיז, גושפנקא לעשות טעויות, ופשוט לעשות".

אדריאן לוינגר

שלום שירה, אני רוצה שוב להודות לך על עשרת המפגשים הטובים והעוצמתיים שקיימנו, במהלכם גיליתי הרבה דברים על עצמי. אני רוצה לשבח את מקצועיותך, את גישתך האנושית, הסבלנות שלך, ובעיקר האישיות שלך, אותה את מביאה אל תוך האימון באופן מוחלט לדעתי, ולא מאפשרת לשום הפרעה חיצונית שהיא להופיע שם. אני חושב שמאמן יכול להיות רק אדם שיש לו את זה, יכולות מעבר למה שנלמד בקורסים. לך יש את זה ובגדול, אני שמח שזכיתי לפגוש אותם ואותך. הרבה הצלחה בהמשך דרכך ואין ספק דרכינו עוד יצטלבו. בברכת שבוע טוב"

ענבר גטר בורשטיין

"שירה, את מאמנת מדהימה. כל מה שרציתי יש בך. שכלתנית, לא מתפלספת, ממוקדת ומעודדת. התבנית עליה התבסס האימון הייתה מצויינת. המהות שלך כמישהי שמגיעה מייעוץ ארגוני, הייתה מתאימה לי ולשאיפותיי…לא יכולתי לבקש יותר טוב מזה. את מאירת פנים ומסלול חיים. תודה רבה שגרמת לי להאמין בעצמי, לעצמי ועבור עצמי".

נורית – ניהול משאבי אנוש

"הגעתי אלייך בצומת קריירה משמעותית, מתלבטת ביחס לזהותי המקצועית ובכיוון אליו מבקשת להתקדם. בתום התהליך מרגישה בטוחה יותר ביכולותיי, מגובשת מקצועית ויודעת היכן המקום שלי ולאן אני מבקשת לכוון את עצמי".

עדי לוי

"בזכות האימון יותר ברור לי מי אני, מה אני, ומה חשוב לי בחיים. כל שברי הדברים שאפיינו ובלבלו אותי הסתדרו לי, ונוצרה בהירות. ההגדרה של הערכים ושל החוזקות שלי היוו עבורי מצפן, חזקו אותי ועזרו לי להגשים את הייעוד שלי״.

גלית כפיר

"שירה יקרה, תודה לך על ההכלה והקבלה, את עוטפת את הכל באהבה ובסובלנות. זו הייתה לי זכות להכירך. בשבילי – את אישיות מיוחדת ושלמה. תודה על הכוונתך ועצותייך, על זריקות העידוד. זה היה תהליך מעצים".

ניצה מרבאום

"שירה, הארת לי את הדרך, כמו נר בעלטה. תודה".

פזית דן

"האימון בהחלט קיים עבורי את ההבטחה. ההתבוננות הפנימית הייתה חשובה לי, הבהרת המטרות, הצבת היעדים והפוקוס להשגת המטרה. אהבתי מאד את סגנון האימון שלך. אהבתי שהשארת את "העבודה" עבורי, למרות שלא תמיד היה לי קל. היה לי נוח ונעים לעבוד איתך ברמה המקצועית הגבוהה שלך, בידע ובניסיון שיש לך".

סנדרה

"התהליך נתן לי כלים לזהות דפוסי מחשבה שמעכבים אותי, לפעול ממקום שער לצרכים ולרצונות שלי ולדעת שאוכל גם להתמודד עם קשיים ופחדים. התהליך היה מחזק ומהנה, שפך אור על דברים שאולי הייתי מודעת אבל אף פעם לא קיבלו תשומת לב. אחרי האימון אשים לב מתי אני פועלת בצורה אוטומטית, אשאל את עצמי מה אני רוצה, כדי להישאר עניינית ולא סוערת מול המצבים השונים ש ל החיים. במפגשים אתך שירה אהבתי את ההקשבה האבסולותית שלך יצאתי מהמפגשים איתך חזקה יותר ואופטימית".

ביאן

"רציתי לומר לך – פשוט תודה! על תקופה מבורכת ומופלאה, על למידה, אתגר ועניין מעשיים ומעצימים, שאיחדו ואיגדו את מי שאני לעצמי מגובש ומאוחד יותר מכפי שהייתי עד כה. ביאן".

דילוג לתוכן