דרך חדשה לארגון שלך

עסקים רבים  מתמודדים עם מגוון רחב של אתגרים ניהוליים ועסקיים האופייניים לחיים של ארגון מודרני ודינאמי. מצבי משבר, אי וודאות ותהליכי שינוי חיצוניים ופנימיים מתמשכים. לעיתים גם שינויים במפת התחרות, בהעדפת לקוחות, ברגולציה ובמגמות העסקיות, כמו גם שינויים בתחום העסקת עובדים ותהליכי עבודה.

אתגרים אלה מחייבים את הארגון לצמיחה ולשינוי ואת המנהלים בארגון לשכלל את יכולות הניהול, לפתח תהליכי קבלת החלטות יעילות, לפעול במצבי עמימות ושינוי, להתאים את הארגון לניהול גמיש תוך הוכחת ביצועים משופרים ויעילות מתמדת. הצורך של הארגון ביוזמה, התפתחות וגמישות הופך לחיוני ואף הישרדותי.

פעמים רבות קיים  קושי  להביא לשינוי מתוך המשאבים הניהוליים והמקצועיים של  הארגון עצמו. לרוב, פריצת הדרך ,תגיע בעקבות נקודות מבט מקצועיות חדשות ואובייקטיביות על החברה. ייעוץ ארגוני הניתן ע"י דמות חיצונית – בלתי מעורבת, יכול להביא לשיח הארגוני רעננות, חדשנות  ונקודות מבט חדשות ואובייקטיביות יותר.

הכול מתחיל ונגמר באנשים אני מציעה לכם, חברות וארגונים, ליזום על פני להגיב, לפתח ולשכלל את הנכס היקר שלכם – ההון האנושי.

להיות יד ימין ואשת סוד דרך עבודה משותפת, אחד על אחד. בין אם מדובר בארגון צעיר עם מספר עובדים או ארגון וותיק ורב עובדים, תפקיד המנכ"ל הינו תפקיד תובעני ולעתים מוצא עצמו המנכ"ל בודד בצמרת. כיועצת ארגונית אני מהווה דמות שותפה לסוד ולתהליכים באשר הם וכמובן, מביאה לשיח זה מניסיוני ועושרי המקצועי.
עבודה משותפת ואישית עם מנהלים, בשלבים השונים של תפקידם הניהולי, החל מכניסה לתפקיד ניהולי חדש, והמשך בהתמודדות עם האתגרים השונים שתפקיד ניהולי מזמן.  פיתוח והקניית מיומנויות ניהול ושיפור האפקטיביות הניהולית.
איך להתמודד עם טלטלות ושינויים העלולים להשפיע על תהליכי העבודה והתוצאות העסקיות?  אני מציעה בחינת המבנה הארגוני והתאמתו ליעדים העסקיים, ייעוץ במהלך מיזוגים ורכישות, ליווי בתהליכי צמצום והתייעלות - ייעוץ והדרכה להנהלות ולמנהלים בביצוע תהליכי פרידה מעובדים.
חושבים רחוק? התמחות בייעוץ לחברות הזנק בשלבים השונים  של התפתחות החברה, משלב ההקמה, תוך התאמת מבנה החברה ועיצוב התרבות הארגונית. הובלת תהליכי גיוס של הנהלה בכירה ומעורבות בבנייה של דירקטוריונים. עבודה משותפת עם קרנות ההון סיכון בחברות הפורטפוליו שלהן.
פיתוח הנהלות וצוותים - אימון וייעוץ ניהולי עבודה משותפת עם מנהלים וצוותיהם בהקניית מיומנויות ניהול ושיפור האפקטיביות הניהולית, ליצירת מיקוד, מחויבות ועמידה ביעדים העסקיים. התמחות מיוחדת בעבודה משותפת עם דירקטוריונים והנהלות בכירות, בתהליכים של אבחון והערכה למטרות פתוח ושיפור ביצועים.
קבוצות אימון בארגונים ובחברות הוא תהליך להתקדמות קבוצתית המובל על ידי מאמן מקצועי. התהליך נוצר מתוך כוונה לאפשר למשתתפים לקדם ולהשיג מטרות ניהוליות ומקצועיות הנגזרות ממטרות העל הארגוניות, תוך ניצול האנרגיה המשותפת, הידע והחכמה של המשתתפים.
sdfsdf