דרך חדשה בחייך

החיים המודרניים מאופיינים במרוץ ועומס רגשי אישי ומקצועי. פעמים רבות אנשים חווים עייפות, שחיקה, חוסר שביעות רצון סיפוק והנאה ומייחלים לשינוי שיגרום להם לשמחה הנאה ומשמעות. פעמים רבות אנשים כבר מודעים לצורך בשינוי אך עדיין לא יודעים לאן ללכת, באיזו דרך לבחור, מה להחליט, כיצד לפעול, המחשבות וההתלבטויות גורמות לתסכולים רבים ולתחושת תקיעות.

לעיתים  אנחנו גם  עומדים בפני צמתים אישיים ומקצועיים ונדרשים לבחור ולהחליט במהירות. רוצים לשנות, אך חווים בלבול, חוסר מיקוד והבנה.

האימון הוא תהליך רב עוצמה, המסייע לאנשים לחולל שינוי בחייהם, ליצור פריצת דרך ולהשיג מטרות מתוך רצון לשינוי. זהו מסע אישי פנימי שהאדם עורך עם עצמו יחד עם מאמן, מתוך כוונה להכיר את פנימיותו טוב יותר, להכיר את החלקים האותנטיים שלו  ובהתאם לנסח רצונות וחזון לחיים.  
מחפשים עבודה? רוצים לעשות שינוי? חושבים על הצעד הבא בקריירה? תוחלת החיים, אורח החיים, העולם המשתנה ללא הרף, כל אלה מציבים אתגרים ויעדים חדשים גם בתחום התעסוקה והקריירה האישית. לעתים, שפע האפשרויות מבלבל. לעתים, נדמה כי האופציות דווקא נסגרות... כך או כך חיפוש  יעוד מקצועי ומיקוד מקצועי, הופך  לתהליך מורכב ורב פנים, הדורש מבט מן החוץ ועזרה ממשית ממי שמתמחה בתהליכי ניהול קריירה.
איך לנצל הזדמנות חד פעמית? כשאנחנו עומדים בפני אירוע מכריע, בנושאים אישיים ומקצועיים. כמו ראיון עבודה, קידום מקצועי, שיחת הערכה, אירועים אישיים ובינאישיים אקוטיים ועוד, חשוב מאוד  שנגיע אליהם במיטבנו ונדע לקראת מה אנחנו הולכים ונהיה מוכנים ומסוגלים להפיק מהסיטואציה את המקסימום. אירוע משמעותי הוא הזדמנות מצוינת ל"מרתון" חיזוק, העצמה ושיפור ביצועים.
sdfsdf